Databáze, do které můžete vložit svůj web
Rozšířené vyhledávání

MHD

Kategorie cestování - MHD je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti cestování - městská hromadná doprava.

Itálie patří mezi turisticky oblíbené země, protože toho může návštěvníkům nabídnout více, než kdokoliv jiný. Pro zahraniční osoby je tato země atraktivní v kteroukoliv roční dobu.
http://pocasi-italie.piv.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Francie je země, která je na západním pobřeží omývána Atlantským oceánem a na jihu Středozemním mořem. Francie má rozlohu 674 843 km
http://francie.svetadil.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Estonská republika leží v severní Evropě. Jeho sousedé jsou na východě Rusko a na jihu Lotyšsko. Hlavním městem je Tallinn. V Estonsku žije přes 1 milion obyvatel. Úředním jazykem je zde estonština.
http://estonsko.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Vietnam, oficiálně Socialistická republika Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedé jsou Kambodža, Čína, Laos. Žije zde něco přes 86 milionů obyvatel. Hlavním městem je Hanoj.
http://vietnam.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nový Zéland leží v jihozápadní části Tichého oceánu. Je tvořen dvěma ostrovy a spoustou dalších, menších ostrůvků. Hlavním městem je Wellington. Na Novém Zélandě žije přes 4 miliony obyvatel.
http://novyzeland.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně