Databáze, do které můžete vložit svůj web
Rozšířené vyhledávání

Ubytování a hotely

Kategorie cestování - ubytování a hotely je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti cestování - ubytování a hotely.

Nabízíme zvýhodněné wellness pobyty a wellness pro dva v České republice.
Okamžitě víte, kdy je volno a rezervujete online. Ve vybraných hotelech můžete platit až při příjezdu – přímo na recepci. Platíte přímo hotelu. Wellness pobyt Vám zpříjemní život.
http://www.bezvapobyt.cz/pobyty/wellness-pobyty/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 14, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ubytování je v obci Strachotín na ulici Sklepní, sklípek 59.Přímo nad sklípkem, jak říkáme my, "ubytování přímo u zdroje". Ubytování má 8 pokojů, 2x společné koupelny a 1x velkou společenskou místnost.Dále nabízíme rozsáhlý program degustaci vín v našem sklípku a posezení přímo pod stoletým kaštanem přímo před sklípkem s výhledem na Pálavu.V létě i na podzim máme otevřeno denně a můžete se u nás zastavit na ochutnávku vín a bílého i červeného burčáku.K degustacím jako občerstvení máme studené mísy, nebo specialitky z naší udírny, jako uzený klobásky, uzený sýr, nebo ryby.Vhodné pro rodiny, kamarády,kolegy... www.podpalavske.cz
http://www.podpalavske.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 29, 2014) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Penzion Athanor Vám nabízí luxusní ubytování blízko historického centra Českého Krumlova. Tento penzion disponuje luxusními apartmány a krásnými pokoji. Naše ubytování Český Krumlov je jako stvořený pro všechny, kteří hledají příjemné ubytování v romantickém prostředí.
http://www.apartmanyathanor.cz/ubytovani
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 21, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Penzion Český Krumlov nabízí luxusní ubytování v příjemném prostředí blízko historického centra Českého Krumlova. K dispozici jsou zde luxusní apartmány, ale i krásné pokoje, vinotéka a krásná okrasná zahrádka s mobilním grilem, kde si hosté mohou ugrilovat nějaké speciality.
http://www.apartmanyathanor.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 21, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Evropané jezdí rádi na dovolené, nejčastěji ke středozemnímu moři, avšak nepohrdnou ani jinými lokalitami. Naprostá většina evropských zemí, která nabízí pobyty u moře, má přístup ke Středozemí.
http://bulharsko.koz.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ostrovní stát Kuba je největším státem v Karibiku a zároveň s tím i sedmnáctým největším ostrovem světa. Kuba bývá často, pro své přírodní krásy, nazývána perlou Karibiku. Blíže to může být Madeira dovolená. Kuba počasí by se dalo charakterizovat asi následovně: Vládne zde teplé podnebí s průměrnou teplotou v Havaně od 22 °C v lednu do 27 °C v srpnu.
http://kuba.pctipy.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Peru je státem nacházejícím se v Jižní Americe. Jeho sousedé jsou Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie a Ekvádor. Země byla před mnoha lety osídlena kmeny Inků, kteří zde v malé míře žijí dodnes.
http://peru.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Spojené státy americké, nebo zkráceně USA se nachází v Severní Americe, mezi Kanadou a Mexikem. Tato země není bohatá jen svou historií a kulturou, ale také surovinami a úrodnou půdou. Můžete zde najít, jak oblasti Velkých jezer a Nové Anglie na seve
http://usa.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Bělorusko se nachází ve východní Evropě. Jejími sousedy jsou Polsko, Litva, Lotyšsko, Rusko a Ukrajina. Hlavním městem je Minsk. V Bělorusku žije přes 9,5 milionů obyvatel. Úředními jazyky jsou ruština...
http://belorusko.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Turecko, oficiálním názvem Turecká republika leží v Malé Asii. Jejími sousedy jsou na severovýchodě Gruzie, na východě Arménie, Ázerbájdžán, Íráne, na jihovýchodě Irák a Sýrie.
http://turecko.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kambodža, oficiálně Kambodžské království nebo Království Kambodža leží v jihovýchodní Asii. Jejími sousedy jsou Thajsko, Laos, Vietnam. Země má přes 13 milionů obyvatel. Obyvatelstvo je složeno především z Khmérů
http://kambodza.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Šrí Lanka, oficiálně Demokratická socialistická republika Šrí Lanka leží v jihovýchodní Asii. Jedná se o ostrovní stát, který se nachází poblíž Indického poloostrova. Zemi obklopuje Indický oceán.
http://srilanka.state.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně